Poszukiwani / fot. Policja

Petarda uszkodziła windę w Tychach. Policja szuka mężczyzn, którzy mogą mieć związek ze zdarzeniem. Opublikowano w sieci ich wizerunek. Straty oszacowano na prawie 6 tys. zł. 

„Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia drzwi kabiny windy poprzez wywołanie wybuchu petardy. Zdarzenie to miało miejsce w dniu 3 lutego 2023 roku o godzinie 23:04 w Tychach, w budynku mieszkalnym przy ulicy Konfederatów Barskich 3. Straty, które powstały w wyniku uszkodzenia oszacowano na ponad 5900 złotych” – informuje tyska policja. 

Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Reklama

Rysopis:

1. mężczyzna w wieku około 30-40 lat, ubrany w czarną kurtkę z kapturem, czarne buty, zieloną czapkę

2. mężczyzna ubrany w kurtkę koloru granatowego/czarnego, jasne spodnie, czarną czapkę, czarne buty.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

Reklama