Po fali niezadowolenia Wodny Park Tychy zmienia cennik. Od czerwca pojawi się bilet rodzinny, wejście „no limit” do strefy saun, czy 10% rabatu na basen sportowy. Dodatkowo 1 i 2 czerwca z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci do lat 16 mogą liczyć na 30% zniżki.

– Nowe bilety w naszej ofercie to odpowiedź na potrzeby osób, które odwiedzają nas najczęściej. Statystyki pokazują, że zdecydowana większość naszych gości to rodziny z dziećmi, dlatego postanowiliśmy wyjść im naprzeciw, umożliwiając zakup biletu dostosowanego do ich potrzeb. Bardzo wielu gości korzysta też z naszych saun, więc wprowadzając zmiany w cenniku, pomyśleliśmy także o nich – mówi Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.

Pierwsza z nowości ucieszy szczególnie rodziców. Bilet rodzinny umożliwia trzygodzinne korzystanie ze strefy sportowej i rekreacyjnej przez dwie osoby dorosłe z jednym dzieckiem (2+1), lub przez jedną osobę dorosłą z dwójką dzieci (1+2). Oczywiście istnieje możliwość rozszerzenia biletu w przypadku, gdy rodzina jest bardziej liczna. Bilet będzie kosztował 95 złotych w dni robocze (dopłata za każde kolejne dziecko to 19 złotych) i 112 złotych w weekendy (dopłata weekendowa to 24 złote za każde kolejne dziecko). Bilet rodzinny pojawi się w cenniku 3 czerwca, bo na Dzień Dziecka oraz sobotę następująca po nim – Wodny Park Tychy przygotował promocję dedykowaną dzieciom.

Reklama

– Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja, dlatego postanowiliśmy, że to święto będzie u nas trwało nie jeden, a aż dwa dni. Przygotowaliśmy promocję z myślą właśnie o najmłodszych. 1 i 2 czerwca wszystkie dzieci do lat 16 będą mogły skorzystać z naszych atrakcji aż o 30% taniej. Zapraszamy całe rodziny – dodaje Zbigniew Gieleciak.

Kolejną nowością w cenniku Parku jest bilet „no limit” do strefy saun. To z kolei propozycja dla osób, które chcą skupić się na relaksie i korzystać z seansów saunowych bez ograniczeń czasowych. Od 1 czerwca będzie można kupić bilet „no limit” i korzystać z saun przez cały czas ich otwarcia. Bilet będzie kosztował 55 złotych w tygodniu i 66 złotych w weekendy. Zmienią się także godziny funkcjonowania saun. W dni robocze będą czynne od 15.00 do 22.00, a w weekendy od 12.00 do 22.00.

Wodny Park Tychy oferuje także wyjątkową promocję przedwakacyjną. Na wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas na basenie, czeka rabat 10% na korzystanie z basenu sportowego w godzinach od 9.00 do 15.00. Ta promocja rozpoczęła się już 19 maja i potrwa do 22 czerwca, czyli do końca roku szkolnego.

Zmiany obejmą także godziny otwarcia surfingu oraz centrum solankowego. Obie strefy będą czynne w tygodniu od 16.00 do 21.00, a w weekendy od 13.00 do 21.00.

Wszystkie zmiany dotyczące cennika oraz godzin funkcjonowania dostępne będą na stronie internetowej Wodnego Parku Tychy

Reklama