Poszukiwany / fot. Policja

Po kradzieży karty mężczyzna chodził i płacił nią w Tychach. Szuka go policja, która opublikowała wizerunek poszukiwanego. 

„Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży karty uprawniającej do podjęcia pieniędzy z automatu bankowego, a następnie dokonaniu nieautoryzowanych transakcji przy jej użyciu na łączną kwotę ponad 370 złotych” – informuje policja. 

Do zdarzeń doszło 2 listopada 2023 roku na terenie Tychów.

Reklama

„Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem” – dodają mundurowi. 

Rysopis: mężczyzna w wieku około 25-30 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w czarną kurtkę, spodnie koloru jasnego, obuwie sportowe koloru ciemnego, na głowie czapka koloru ciemnoszarego.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama