Poszukiwany / fot. Policja

Po kradzieży zabawek w Tychach, szukają mężczyzny. „W wieku około 50 lat z widoczną łysiną”. Policja opublikowała nagranie z monitoringu sklepu, w którym doszło do kradzieży.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży zabawek o łącznej wartości 2160 złotych. Do zdarzenia doszło 15 kwietnia 2023 roku w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej w Tychach.

„Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem” – informuje tyska policja.

Reklama

Rysopis: mężczyzna w wieku około 50 lat z widoczną łysiną, ubrany w kurtkę koloru niebieskiego, ciemne spodnie, granatowe buty z białą podeszwą.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama