Poszukiwani / fot. Policja

Po włamaniu do sklepu w Tychach, policja szuka sprawców. Niestety, jakość nagrania z monitoringu nie jest najlepsza. Do włamania doszło na ulicy Czereśniowej.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do sklepu. Do zdarzenia doszło 13 marca na ulicy Czereśniowej w Tychach.

„Mężczyźni średniego wzrostu, szczupłej budowy ciała, w wieku pomiędzy 18 a 30 lat, jeden ubrany w czarne buty, niebieskie spodnie oraz niebieską kurtkę z kapturem założonym na głowę. Ponadto osoba ta posiada czarną torbę sportową przewieszoną przez ramię. Drugi ubrany w ciemne buty, ciemne spodnie, granatową kurtkę z kapturem oraz czapkę z daszkiem. Druga z osób posiada również ciemną torbę sportową z białymi elementami” – opisuje tyska policja.

Reklama

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osoby ze zdjęć, proszeni są o pilny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

Reklama