Wypadek / fot. Policja 112Tychy

Poważny wypadek w Tychach. Kobieta w stanie ciężkim zabrana do szpitala przez helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja apeluje do kierowców o ostrożność i rozwagę na drodze. 

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 18.00 w rejonie skrzyżowania ulicy Turyńskiej z ulicą Samochodową w Tychach, na pasie w kierunku Bierunia W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy.

„Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów kierujący pojazdem marki Fiat nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył pojazdu marki Toyota, którego kierujący zatrzymał się w związku z nadawanym przez sygnalizator światłem czerwonym. Kierujący fiatem został przetransportowany naziemną karetką do szpitala, natomiast pasażerka w ciężkim stanie została zabrana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Sosnowcu” – informuje Paulina Kęsek z tyskiej policji. „Opieki medycznej wymagał również podróżujący toyotą 15-letni pasażer, na szczęście po badaniach został wypisany do domu. Kierowcy byli trzeźwi” – dodaje rzecznik policji w Tychach. 

Reklama

Policjanci tyskiej jednostki wyjaśniają teraz dokładne okoliczności wypadku. Policja apeluje do kierowców o ostrożność i rozwagę na drogach. 

Wypadek / fot. Policja 112Tychy
Reklama