Promenda na Paprocanach / fot. Tychy24.net

Promenada na Paprocanach w Tychach w coraz gorszym stanie. Miasto na razie nie planuje remontu inwestycji, która została zrealizowana w 2014 roku. Coraz bardziej widać ubytki w promenadzie, zdarzają się też ruszające się pod stopami deski.

Zagospodarowanie wschodniego wybrzeża Paprocan to inwestycja, która przyniosła miastu Tychy sporo chluby i przez lata była doceniana nie tylko przez mieszkańców, ale także przyjezdnych i inne samorządy. Promenada ciągle robi wrażenie, ale widać na niej coraz bardziej upływ czasu. Tutaj nie ma się co oszukiwać, tabuny mieszkańców i przyjezdnych, które odwiedzają co roku Paprocany też zrobiły swoje.

Promenada ma coraz więcej ubytków, zdarzają się luźne deski, dziury czy pęknięcia. Na razie jednak miasto nie planuje większego remontu obiektu.

Reklama

„Remontu promenady na razie nie planujemy, MOSIR w ramach remontów bieżących robi drobne naprawy ( np. wymiana uszkodzonych desek), jeśli zachodzi taka potrzeba” – poinformowała nas Ewa Grudniok, rzecznik Urzędu Miasta Tychy.

Jak zaznaczyła rzecznik tyskiego magistratu, miasto planuje dalszy remont pomostów pływających.

Reklama