Rowerzysta staranował kobietę wychodzącą z autobusu w Tychach. Szuka go policja. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Armii Krajowej, na przystanku w kierunku al. Piłsudskiego.

Szarża młodego rowerzysty miała miejsce 15 lutego, ale do tej pory policji nie udało się ustalić tożsamości sprawcy. Dlatego mundurowi proszą o pomoc. Zdarzenie miało miejsce około godziny 15.50 na chodniku znajdującym się przy przystanku autobusowym.

– Nieustalony kierujący rowerem, wskutek niezachowania należytej ostrożności podczas jazdy, najechał na pieszą wysiadającą z autobusu powodując jej upadek na chodnik. Spowodował tym zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Kierującym był mężczyzna w wieku około 20 lat, twarz przysłonięta ciemną chustą, brak innych danych. Mężczyzna był w obecności innego rowerzysty w podobnym wieku ubranego w czapkę zimową w kolorze granatowym – informuje tyska policja.

Reklama

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 33, tel. 325 629

Reklama