Poszukiwani / fot. Policja

Policja szuka sprawców oszustwa. Kosztowne rozmienianie pieniędzy miało miejsce w Tychach przy ul. Towarowej. Jak informuje tyska policja, nieznani sprawcy doprowadzili kobietę do niekorzystnego rozporządzenia mieniem podczas rozmieniania banknotu 500 zł. Kobieta otrzymała ponad połowę pieniędzy mniej do ręki.

W sumie w trakcie wymiany banknotu 500 zł na mniejsze nominały, kobieta otrzymała około 300 zł mniej niż powinna. Niestety, nie zorientowała się na miejscu.

– W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości mężczyzn prezentowanych na zdjęciu – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Reklama

Rysopis: Ubrani w jasne spodnie, czarne kurtki, jeden z nich na głowie czapkę z daszkiem, kolejny ubrany w spodnie koloru ciemnej zieleni, czarna kurtka.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.