Zdarzenie na ulicy Jaskrów / fot. 112Tychy.pl

Sceny jak z gangsterskiego filmu w Tychach. Trwa obława na sprawców rozboju, do którego doszło na ulicy Jaskrów. Policja nie podaje zbyt wielu szczegółów na temat zdarzenia. Wiadomo, że kilku sprawców napadło w czwartek przed godziną 18.00 na ulicy na właściciela jednego z kantorów. 

Policja bardzo oszczędnie gospodaruje informacjami w tym temacie. „Ze względu na dobro śledztwa” – mówi Tychy24.net Paulina Kęsek z tyskiej policji. Służby nie podają kwoty, która została skradziona, ani przebiegu całego zdarzenia, o liczbie sprawców usłyszeliśmy jedynie, że było ich kilku. Wiadomo, że trwa obława i poszukiwanie osób, które dokonały rozboju, ofiara natomiast nie odniosła ciężkich obrażeń. 

Sytuację natomiast szczegółowo opisał portal 112Tychy. To miała być scena jak z filmu akcji, najpierw w Toyotę, którą poruszał się właściciel kantoru uderzył Ford. 

Reklama

„Z pojazdu wyszło kilka zamaskowanych osób, które dokonały kradzieży torby z pieniędzmi. Osoby te wsiadły do innego srebrnego samochodu, najprawdopodobniej Daewoo Lanos i oddaliły się z miejsca zdarzenia” – opisuje 112Tychy. 

Obecnie trwa obława na sprawców. 

Reklama