Zatrzymany 27-latek /fot. Policja

Skopał starszego mężczyznę, bo ten śmiał na niego zatrąbić. Tyscy policjanci zatrzymali 27-latka, który pobił starszego mężczyznę. Taksówkarz zatrąbił i przez to został pobity. 69-latek usłyszał też, że zostanie pozbawiony życia.

Do ataku na starszego mężczyznę doszło, we wtorek około godziny 15.00 na skrzyżowaniu ul. Hierowskiego al. Bielskiej.

– 69-letni taksówkarz użył sygnału dźwiękowego aby ostrzec innego kierującego żeby nie doszło do kolizji, gdyż wykonywał on manewr zawracania. Zachowanie taksówkarza, który „zatrąbił” na kierowcę passata, niezmiernie go zdenerwowało. W związku z czym zajechał drogę 69-latkowi, przez co ten musiał się zatrzymać. Agresywny mężczyzna wyszedł z samochodu i zaczął wygrażać się taksówkarzowi. Szarpał go próbując wyciągnąć z samochodu, jednak mu się to nie udało. Ostatecznie skopał taksówkarza, który doznał ogólnych obrażeń ciała – wyjaśnia Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Reklama

27-latek uciekł, ale mundurowi szybko ustalili jego tożsamość, został zatrzymany. Właśnie trwają czynności policji i prokuratury z agresywnym mężczyzną. Może usłyszeć zarzuty stosowania gróźb karalnych oraz spowodowania uszczerbku na zdrowiu.

 

Reklama