Poszukiwany / fot. Policja

Spore straty po transakcjach zbliżeniowych w Tychach. Policja szuka mężczyzny nagranego przez kamery monitoringu, chodzi o sprawę kradzieży a następnie używania cudzych kart bankomatowych.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży saszetki z zawartością kart bankomatowych oraz dokumentów, do której doszło 26 października 2022 roku. 

„Ponadto sprawca włamał się na konto poprzez dokonanie nieautoryzowanych transakcji uprzednio przywłaszczonymi kartami bankomatowymi powodując straty o łącznej wartości ponad 1100 złotych. Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem” – informuje tyska policja. 

Reklama

Rysopis: mężczyzna w wieku około 20-30 lat, szczupłej budowy ciała, wzrostu około 175 cm, ubrany w spodnie koloru jasnego, czapkę w pasy, kurtkę koloru jasno zielonego.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama