Poszukiwany / fot. Policja

Szukają mężczyzny w Tychach. Po kradzieży, do której doszło w sklepie. Tyska policja opublikowała wizerunek poszukiwanego. 

„Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów kosmetycznych o łącznej wartości przekraczającej 2500 złotych. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Armii Krajowej w Tychach”  – informuje tyska policja. „Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem” – dodają mundurowi. 

Rysopis: Mężczyzna o wzroście około 180 cm, masywnej budowy ciała, ubrany w czerwoną kurtkę, na twarzy okulary, ciemne spodnie, czerwone buty sportowe.

Reklama

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama