Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

Tyska policja w ostatnim czasie odnotowała kilka kradzieży jednośladów na terenie miasta. Złodzieje robią się coraz  bardziej bezczelni. W związku z kradzieżą roweru przy ul. Mikołowskiej, do której doszło 26 czerwca poszukiwany jest mężczyzna ze zdjęcia. To jednak nie jedyny tego typu zdarzenie ostatnio w Tychach.

26 czerwca na ulicy Mikołowskiej 66A skradziono rower marki HELLO BIKES, model City. Jednoślad miał wartość 760 zł.

Rysopis osoby mogącej posiadać istotne dla sprawy informacje:

Reklama

Młody mężczyzna (w wieku około 20-30 lat), średniego wzrostu, o szczupłej budowie ciała, ubrany w krótkie spodnie typu jeans z charakterystycznymi dziurami na nogawkach, bluzę z kapturem koloru granatowego z białymi napisami, obuwie sportowe koloru czarnego z białymi wstawkami, w/w miał przewieszony przez ramię ciemny, sportowy plecak.

Każdy, kto coś wie na temat kradzieży jednośladu na ulicy Mikołowskiej proszony jest o kontakt z tyską policją. To nie jedyna kradzież roweru w ostatnim czasie na terenie Tychów. Do kradzieży doszło również:

24.06.2017 godz. 12:39, na ulicy Mikołowskiej nieznany sprawca na terenie posesji, po uprzednim wyłamaniu drzwi dostał się do wnętrza garażu, skąd skradł rower oraz kabel łącznej wartości 1.200 zł

26.06.2017 godz. 09:00, na ulicy Księdza Tischnera nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru wartości 1.600 zł.

28.06.2017 godz. 15:45,  na ulicy Tadeusza Kościuszki nieznany sprawca z ulicy dokonał kradzieży roweru wartości 950zł.

Reklama