Tymczasowy areszt dla mężczyzny w Tychach. Onanizował się na oczach dziecka. Podobna sytuacja z jego udziałem miała mieć miejsce w Katowicach. Wiadomo więcej na temat zatrzymania, o którym informowaliśmy kilka dni temu, choć policja oszczędnie gospodaruje informacjami.

W listopadzie ubiegłego roku jadąc w centrum Katowic autobusem mężczyzna onanizował się na oczach 14-latki. Policja opublikowała jego wizerunek w mediach.

Jak się okazało mężczyzna został zatrzymany już w grudniu w Tychach. Wtedy Sąd Rejonowy w Tychach tymczasowo aresztował mężczyznę. To 29-latek.

Reklama

„Dopuścił się prezentowania wykonania innej czynności seksualnej wobec małoletniej lat 13. W związku tym, iż postępowanie jest w toku oraz z uwagi na dobro pokrzywdzonej nie ujawniamy szczegółów tej sprawy. Odnosząc się do Pana pytania o zaistniałą sytuację o podobnym charakterze, która miała miejsce w Katowicach informuję, iż istnieje prawdopodobieństwo, że sprawcą mógł być ten sam mężczyzna” – wyjaśnia Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Katowicka policja zaprzestała poszukiwań mężczyzny z autobusu, śledczy uważają, że to ta sama osoba.

Reklama