Poszukiwany / fot. Policja

Tyska policja prosi o pomoc. Poszukuje mężczyzny w związku z kradzieżą do jakiej doszło w sklepie w Tychach. Wizerunek mężczyzny nagrały kamery monitoringu. Teraz jest poszukiwany.

„Zdarzenie miało miejsce w dniu 14 sierpnia 2021 roku w sklepie przy ulicy Wyszyńskiego w Tychach. Nieznany sprawca ukradł artykuły drogeryjne w postaci perfum oraz maszynki do golenia powodując straty o łącznej wartości ponad 700 złotych” – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji. „Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem” – dodaje.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 20-30 lat, średniego wzrostu, średniej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne ubrany w niebieską rozpinaną koszulę z długim rękawem, szarą koszulkę, niebieskie spodenki jeansowe za kolano, czarne buty sportowe z biała podeszwą.

Reklama

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama