Poszukiwani mężczyźni / fot. Policja

Tyska policja szuka sprawcy kradzieży telefonu, do której doszło w jednym z salonów na terenie miasta. Każdy, kto rozpoznaje osoby ze zdjęć, proszony jest o kontakt z tyskimi policjantami. 

– Do zdarzenia doszło w dniu 15 września 2018 roku na ul. Grota Roweckiego w Tychach. Nieustalona osoba dokonała kradzieży telefonu. W toku prowadzonego postępowania wyszczególniono wizerunki osób, które mogą posiadać istotne w tej sprawie informacje – poinformowała Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Rysopis zgodny z komunikatem policji:

Reklama

1. Mężczyzna wiek około 40 lat, wzrostu około 180-190 cm, włosy krótkie koloru ciemnego, zarost na twarzy, ubrany w koszulę w charakterystyczne wzory -romby, spodnie jeansowe koloru niebieskiego.

2. Mężczyzna w wieku około 40-45 lat, średniej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, wzrostu około 160 cm, ubrany w bluzę bez kaptura koloru ciemnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 997 lub 112.

Reklama