fot. mat. pras.

VOO VOO, Raz Dwa Trzy, MIkromusic, Happysad, Lemon, Król wystąpią w Tychach. Rusza nowy obiekt koncertowy w mieście. Tichauer Music, to ma być nowe miejsce na koncertowej mapie Polski – obiekt znajdować się będzie w postindustrialnej przestrzeni Browaru Obywatelskiego w Tychach.

Obecnie na terenie zabytkowego Browaru działa park nowoczesnych technologii IT Loft Park, wysokiej klasy Tichauer Restaurant wraz z przestrzeniami eventowymi oraz Tichauer Art Gallery – Centrum Sztuki Współczesnej, przestrzeń realizacji twórczych pasji artystów, a także miejsce prezentacji szeroko pojętej sztuki.

„Marzyliśmy o świetnym piwie, o wyróżniającej nas restauracji, o inspirującej przestrzeni dla biznesu, o kulturze i wydarzeniach, na które chcemy Was do Browaru Obywatelskiego zapraszać. O gościnności. Dzisiaj zapraszamy Was do wyjątkowej przestrzeni, której nieoczywistość zainspirowała nas do stworzenia cotygodniowego cyklu koncertów na jedynej w Polsce scenie 360 stopni. Nasze przestrzenie twórcze otwierają swoje drzwi dla kreatywnych artystów, oraz promotorów, mecenasów i miłośników sztuki” – zapewaniają twórcy Tichauer Music.

Reklama

7 listopada grupa Voo Voo zagra koncert inaugurujący cykl pod szyldem Tichauer Music. Bilet na to wydarzenie dostępne są w systemie ebilet: https://bit.ly/3iXHkQZ

Reklama