Wzory zamawianych przez miasta dekoracji / fot. Bip.umtychy.pl

W Tychach ogłosili postępowanie na choinkę oraz renifera z saniami św. Mikołaja. Urząd Miasta Tychy prowadzi właśnie procedurę w sprawie dodatkowych iluminacji świątecznych, które pojawią się w mieście. Renifer ma pojawić się na placu Baczyńskiego, a choinka na rondzie Szkatuły.

Miasto prowadzi postępowanie odnośnie iluminacji świątecznych. Pierwsza z nich stanie na placu Baczyńskiego. „Dekoracja przestrzenna składająca się z renifera i sań Świętego Mikołaja do których możną wejść i usiąść”  – czytamy w dokumentacji przetargowej. Sanie i renifer mają gościć w Tychach do 26 stycznia przyszłego roku.

Podobnie zresztą będzie wyglądała sytuacja choinki, która ma pojawić się na rondzie. „Dekoracja wolnostojąca w kształcie stożka na konstrukcji stalowej spawanej w technologii TIG. Choinka o wysokości całkowitej 600 cm. Średnica drzewa w dolnej części 200 cm” – czytamy w dokumentacji postępowania.

Reklama

Termin wykonania usługi wraz z utrzymaniem iluminacji wyznaczono na 19.11.2021 r. – 26.01.2022 r. W sumie miasto chce przeznaczyć na oba zadania ponad 72 tys. zł brutto. Z czego ponad 32 tys. zł na sanie i renifera, a 40 tys. zł na choinkę.

Reklama