Poszukiwany / fot. Policja

W Tychach po włamaniu do mieszkania, szukają mężczyzny. Wybił szybę i wszedł przez balkon. Tyska policja opublikowała nagranie z monitoringu z wizerunkiem mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą. 

Do kradzieży z włamaniem doszło przy ulicy Starokościelnej 6, w połowie marca pomiędzy godziną 15:00 a 20:00. 

„Sprawca po uprzednim wybiciu szyby i otwarciu drzwi balkonowych przez powstały otwór, dostał się do wnętrza mieszkania, z którego ukradł portfel z zawartością pieniędzy, dokumentów i karty bankomatowej oraz trzy złote łańcuszki.

Reklama

Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem” – informuje tyska policja. 

Rysopis: mężczyzna w wieku 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, średniego wzrostu, ubrany w czarną bluzę, czarne spodnie, czarne buty sportowe.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama