Turniej konsolowy

W Tychach powstanie Strefa Kibica. Będzie można m.in. pograć na konsolach, do tego pojawi się wystawa zdjęć, piłkarskie stanowiska VR, konkursy, malowanie twarzy itp. Wydarzenie w centrum handlowym Gemini ma promować zbliżające się Mistrzostwa Świata U-20, które odbędą się m.in. w Tychach.

Coraz mniej czasu zostało do FIFA U-20 World Cup w Tychach. Do miasta przyjadą zawodnicy będący przyszłością piłki nożnej – to w trakcie tego turnieju pokazali się światu Messi, Aguero czy Maradona.

Zanim na Stadionie Miejskim w Tychach zabrzmi pierwszy gwizdek (24 maja zagrają Katar z Nigerią), kibice zostaną zaproszeni do Strefy Kibica w Gemini Parku. Na miejscu będą czekać na nich konkursy z nagrodami, strefa rozszerzonej rzeczywistości, wystawa prezentująca zdjęcia z Mistrzostw Europy U21 przed dwoma laty, malowanie twarzy, a także piłkarskie rozgrywki na konsoli.

Reklama

W ramach Drużynowego Turnieju Konsolowego chętni zagrają mistrzostwa świata w grę FIFA19 w dwuosobowych drużynach. Turniej rozpocznie się losowaniem drużyn narodowych i odbędzie się metodą playoff, czyli przegrana para odpada. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody (bony zakupowe na 500 zł dla zwycięskiej pary)

Aby się zapisać, wystarczy napisać wiadomość do strony Młodzi Mistrzowie w Tychach na Facebooku (www.facebook.com/mistrzowietychy) i podać dane osób z drużyny. Uwaga! Warto się pospieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona – organizatorzy przewidują udział 32 drużyn. Szczegółowy regulamin turnieju na fanpejdżu.

Reklama