Napis Tychy / fot. Tychy24.net

W Tychach skarbówka będzie licytowała samochody osobowe o wartości 235 tys. zł. W sumie chodzi o 5 pojazdów. Mówimy tutaj o takich samochodach jak Toyota Hilux, Renault Master, VW Tourana, VW Golfa oraz Opla Movano.

Licytację zaplanowano na 27 października.

„Warunkiem udziału w licytacji (w I i II terminie) jest wniesienie do organu egzekucyjnego wadium, które wynosi 1/10 kwoty oszacowania licytowanego przedmiotu. Termin pierwszej licytacji ustalono na środę 27 października 2021r. na godzinę 11.00 w Tychach przy ul. Dojazdowej 8.Cena wywołania w pierwszym terminie licytacji to 3/4 szacunkowej wartości przedmiotu. Jeżeli pierwsza licytacja ruchomości nie dojdzie do skutku – to drugi termin licytacji ustalono na godz. 12:00 w tym samym miejscu co pierwsza. Cena wywołania na drugiej licytacji wynosi 1/2 wartości szacunkowej oferowanych samochodów” – poinformowała Izba Administracji Skarbowej w Katowicach.

Reklama

Tutaj warto nadmienić, że naczelnik Urzędu Skarbowego w Tychach zastrzega sobie prawo odwołania licytacji bez podania przyczyn oraz nie odpowiada za wady ukryte i stan techniczny licytowanych ruchomości.

Nabywca odbiera zakupione przedmioty własnym transportem i na własny koszt.