Poszukiwane 4 osoby / fot. Policja

W Tychach szukają 4 osób. Policja prosi o pomoc w sprawie kradzieży, do których doszło 14 stycznia w jednym ze sklepów na terenie miasta. Skradziono towar o wartości ponad 1,3 tys. zł.

Chodzi o sklep przy ulicy Armii Krajowej. Doszło tam do kradzieży gier oraz dysków twardych. Monitoring zarejestrował 4 osoby, których obecnie poszukuje tyska policja.

  1. Mężczyzna średniego wzrostu, średniej budowy ciała, na twarzy ma założoną maseczkę koloru czarnego, na głowie ma założoną czapkę koloru czarnego, z logo w kolorze białym, kolorze począwszy od góry  czerwonym, białym i czarnym, pod kurtką ma bluzę w kolorze czerwonym z napisami w kolorze białym, ubrany w spodnie dresowe w kolorze szarym, buty sportowe w kolorze ciemnym.
  2. Mężczyzna, wyższy od pierwszego, szczupłej budowy ciała, w wieku pomiędzy 20 a 25 lat, włosy koloru ciemnego, krótkie, twarz szczupła, krzaczaste brwi, na twarzy ma założoną maseczkę koloru białego, ubrany jest w kurtkę ortalionową koloru czarnego, w spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, buty koloru niebieskiego, ze sobą ma torbę sportową w kolorze czarnym firmy Adidas.
  3. Mężczyzna szczupłej budowy ciała, w wieku 20 do 25 lat, włosy krótkie, jasny blond, na twarzy ma założoną maseczkę w kolorze niebieskim, kurtkę sportową z kapturem w kolorze granatowym firmy 4F, spodnie dżinsowe w kolorze niebieskim, buty sportowe w kolorze czarnym, w prawej ręce trzyma dwie siatki, jedną jasnoszarą, a drugą koloru żółtego.
  4. Kobieta w wieku około 20 lat, włosy koloru ciemnego spięte w kucyk, długie, średniego wzrostu, szczupłej budowy ciała, ma założoną maseczkę w kolorze jasnym, kurtkę koloru zielonego z kapturem, spodnie koloru czarnego, buty koloru czarnego. Kobieta ze sobą ma torebkę w kolorze czarnym zasuwaną na zamek.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.