Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

W Tychach szukają mężczyzn. Nagrały ich kamery monitoringu. Chodzi o włamanie do piwnicy na ulicy Skalnej, do którego doszło w grudniu.

Tyska policja opublikowała wizerunek mężczyzna poszukiwanych w związku z włamaniem do piwnicy na ulicy Skalnej w Tychach.

„Do zdarzenia doszło 12 grudnia 2020 roku. Nieznany sprawca dostał się do wnętrza pomieszczenia i skradł sprzęt narciarski wartości 600 złotych” – informuje katowicka policja. „W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje” – dodają mundurowi.

Reklama

Rysopis: Jeden mężczyzna niższy ubrany w kurtkę koloru zielonego, krótko ścięty w okularach z żółtymi  nausznikami, drugi mężczyzna wyższy w ciemnej kurtce z kapturem z czarną czapką z daszkiem, obaj szczupłej budowy ciała.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30.

Reklama