Tatuaż na ciele mężczyzny / fot. Policja

W Tychach znaleziono ciało mężczyzny. Policja potrzebuje pomocy w jego identyfikacji. Zwłoki ujawniono 2 maja na al. Niepodległości. 

W dniu 2 maja 2024 roku około godz. 17.00 w kompleksie leśnym na końcu alei Niepodległości w Tychach (w rejonie Stawu Grabowiec) znaleziono ciało nieznanego mężczyzny. 

Aktualizacja: Policji udało się zidentyfikować denata. Więcej informacji na ten temat wkrótce.

Reklama

Wcześniej piliśmy:

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30-40 lat, wzrost około 176 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie koloru ciemnego, nos mocno skrzywiony. W chwili ujawnienia ubrany w granatową kurtkę, szaro-granatową bluzę, koszulkę koloru niebieskiego, granatowe spodnie dresowe, buty sportowe koloru niebiesko-czerwonego w rozmiarze 42, czarne skarpetki, miał przy sobie smycz z trzema kluczami, plecak koloru czarnego oraz czapkę z daszkiem.

Znaki szczególne: mocno skrzywiony nos oraz liczne tatuaże, w tym:

– tatuaż na brzuchu z napisem „Kochaj co masz, gdy trzeba to walcz”;

– tatuaż na plecach przedstawiający twarz w masce;

– tatuaż na plecach z twarzą diabła z kośćmi do gry oraz kartami.

„Z uwagi na fakt, że dotychczas przeprowadzone czynności nie pozwoliły na ustalenie tożsamości zmarłego mężczyzny, zwracamy się z prośbą do osób, które mają jakiekolwiek informacje, które pomogłyby w ustaleniu jego tożsamości, aby nawiązały kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach pod numerami telefonu 47 855 12 00, 47 855 12 66, z najbliższą jednostką Policji lub 112” – apeluje policja. 

Reklama