Poszukiwani / fot. Policja

Weszli do sklepu w Tychach i mieli kraść. Policja szuka mężczyzn nagranych przez monitoring w lokalu przy al. Jana Pawła II. Kradzież miała miejsce na początku grudnia.

– Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży towaru na kwotę ponad 670 zł. Do zdarzenia doszło w dniu 02.12.2019r. w sklepie przy al. Jana Pawła II w Tychach – informuje tyska policja.

Dwaj poszukiwani mężczyźni, którzy – jak podkreśla policja – „mogą posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia” zostali nagrani przez kamery monitoringu.

Rysopis zgodny z komunikatem policji: dwóch mężczyzn w wieku ok. 30-40 lat, pierwszy z nich posiada okulary na twarzy, jest średniej budowy ciała, łysy, ubrany w kurtkę koloru czarnego z charakterystycznym kapturem koloru czerwonego z wewnętrznej strony, spodnie typu jeansy koloru niebieskiego, buty sportowe z podeszwą koloru białego, drugi mężczyzna krępej budowy ciała ubrany w kurtkę typu moro koloru brązowo-biało-zielonego, na głowie założony kaptur koloru niebieskiego, spodnie i buty koloru jasnego.

Poszukiwani / fot. Policja

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.