[WIDEO] Agresywny kierowca BMW w Tychach. Celowo zajeżdżał drogę, gwałtownie hamował przed samochodem

AM

Agresywny kierowca BMW w Tychach. Celowo zajeżdżał drogę, gwałtownie hamował przed samochodem tak aby spowodować kolizję. Miał pecha, bo wszystko zostało nagrane przez kamerę pojazdu, który na siłę próbował przyblokować. 

Agresywna jazda kierowcy BMW zakończyła się grzywną 1000 zł i 18 punktami karnymi. 

„Dzięki nagraniu przesłanemu na skrzynkę Stop Agresji Drogowej policjanci ustalili tożsamość 30-letniego kierującego BMW i skierowali do sądu wniosek o jego ukaranie. Mężczyzna w Tychach na ulicy Beskidzkiej naruszył obowiązek jazdy prawostronnej, jechał z prędkością utrudniającą ruch innym, nie sygnalizował zmiany pasa ruchu oraz hamował w sposób stwarzający zagrożenie w ruchu” – informuje policja.

Reklama

Mężczyzna został ukarany grzywną w wysokości 1000 złotych oraz kosztami postępowania sądowego. Na jego konto trafiło także 18 punktów karnych.

Drogowa agresja, brawura i lekceważenie przepisów często prowadzą do zagrożenia bezpieczeństwa i ludzkich tragedii. Coraz większy sprzeciw wobec piratów drogowych wykazują inni uczestnicy ruchu drogowego, którzy reagują i przesyłają nagrania niebezpiecznych zachowań na naszą skrzynkę „Stop Agresji Drogowej”. Tak też było w tym przypadku. 

Reklama