/fot. Policja

Znaleziono zwłoki w Tychach, ale policja nie jest w stanie ustalić tożsamości zmarłego mężczyzny. Dlaczego potrzebna jest w pomoc w identyfikacji denata.

Zwłoki znaleziono 15.06.2017 r. w Tychach przy ul. Jana Pawła II i Armii Krajowej – obok nasypu kolejowego. Poniżej opis denata za komunikatem policji oraz zdjęcia, które mogą być drastyczne.

Wygląd: wzrost około 181cm , szczupła budowa ciała, waga 63 kg, włosy krótkie ciemne z wyraźna łysina czołową, kilkudniowy ciemny zarost twarzy (wąsy, broda), oczy brązowe, widoczne ubytki uzębienia, nos po widocznym urazie – złamanie, uszy normalne przylegające, brwi zrośnięte ciemne.

Reklama

Znaki szczególne, tatuaże: prawa ręka pomiędzy barkiem, a łokciem kompozycja rysunkowa, na plecach w górnej części w okolicy szyi – strony karkowej wytatuowane litery „KM”, poniżej widoczny jest tatuaż zaciśniętej pięści z wyprostowanym palcem środkowym skierowanym ku górze. Wokół w/w pięści wytatuowany nieczytelny napis, który częściowo odczytano: „Sprawiasz że …., poniżej napis ”Gdzie kolwiek, Jak kolwiek”, na palcach lewej dłoni, na stronie grzbietowej wytatuowano litery: palec wskazujący – litera „O”, palec środkowy – litera „S”, palec serdeczny – litera „C”. na kostce nogi prawej od strony wewnętrznej widoczny jest tatuaż w kształcie litery „B”, na lewym udzie w części środkowej widoczny tatuaż symbolu krzyża.

Ubiór: czarna koszulka na ramiączkach z napisem w przedniej części „ No Quarter Civil” oraz wizerunkiem płonącej czaszki trzymającej w zębach sztangę, bezrękawnik szary z napisem w wewnętrznej części „LIBLAND XXL”, katana dżinsowa koloru niebieskiego z napisem w wewnętrznej części „BIGREY”, spodnie dżinsowe niebieskie marki „MONTANA”, T-shirt koloru kremowego z poziomym paskiem koloru szarego na wysokości klatki piersiowej, krótkie spodenki sportowe koloru jasnoniebieskiego z znakiem czerwonego lwa na lewej nogawce, bluza z kapturem koloru brązowego z białym napisem na klatce piersiowej „UZI does it”, czapka z daszkiem koloru czerwonego z białym napisem „CCM”, buty sportowe marki adidas, koloru czarnego z białymi wstawkami.

 

Reklama