Pociąg / fot. Koleje Śląskie

Jeszcze przez kilka dni pojedzmy Kolejami Śląskimi z rabatem. W aplikacji KOLEO każdy nowy użytkownik otrzyma do końca września 10 zł rabatu.

W KOLEO dostępna jest pełna oferta Kolei Śląskich – zarówno bilety jednorazowe, jak i miesięczne, na rower, bagaż czy psa. Bilety można kupić w aplikacji KOLEO na systemami Android, Huawei Apple iOS lub za pośrednictwem platformy koleo.pl.

W trakcie zakupów w KOLEO można korzystać ze wszystkich zniżek i ofert promocyjnych przygotowanych przez Koleje Śląskie.

Reklama

„Zawsze dążymy do wprowadzania rozwiązań ułatwiających korzystanie z naszych usług. Szczególnie zależy nam na rozbudowie kanałów sprzedaży mobilnej” – mówi Patryk Świrski, Prezes Zarządu Kolei Śląskich. „Zachęcam zatem do korzystania z aplikacji KOLEO. Kupując bilet elektroniczny, nie tylko szybko i bezpiecznie wnosimy opłatę za przejazd, ale także w wymierny sposób dbamy o środowisko naturalne” – dodaje.

Ceny biletów Kolei Śląskich w KOLEO są dokładnie takie same jak u przewoźnika, zgodnie z gwarancją najlepszej ceny KOLEO – bez żadnej dodatkowej prowizji czy dodatkowych opłat transakcyjnych.

Mamy obecnie ostatni dni promocji. Do końca września 2022 każdy nowy użytkownik KOLEO, który będzie chciał skorzystać z możliwości zakupu biletu KŚ w aplikacji KOLEO dostanie 10 zł rabatu po wpisaniu kodu promocyjnego TYCHY24KS10 podczas płatności.

Zakup biletu KŚ w KOLEO możliwy jest do kilku minut przed rozkładową godziną odjazdu pociągu, pasażer może nabyć bilet elektroniczny dla siebie i dla 5 innych osób w jednej transakcji. Płatność za bilety w aplikacji KOLEO jest możliwym kontem

KOLEO (konto przedpłacone), kartą płatniczą, Blikiem, Apple Pay i Google Pay.

 

Reklama