W serwisie YouTube zamieszczono film z driftu BMW na rondzie. Samochód na jednym z bardziej ruchliwych rond w mieście postanowił jechać w sposób, który nie tylko narażał samego kierującego ale również innych uczestników ruchu drogowego. 

Filmik z jazdy po Rondzie Paprocańskim (łączy al. Piłsudskiego i ulice Armii Krajowej) zamieszczono na kanale YouTube „Uwaga Janusz”.

„Już się wylało szambo w komentarzach, a w tle słychać trzask pękającej polskiej du**, bo ktoś ma pasję, na którą cebula sobie nie może pozwolić. nie pochwalam takiej jazdy po rondzie w środku dnia, ale przecież chłop tylko boka jednego zakręcił i gdzieś tam dalej pojechał, wielkie mi halo” – stwierdził jeden z komentujących.

Reklama

„Ja pier*** ale wieś. Mam nadzieję że nagranie trafi do odpowiednich służb i zostanie odpowiednio wycenione” – skwitował inny użytkownik.

Jazda bokiem może kosztować kierowcę kilkaset złotych. Zapytaliśmy, czy tyska policja zajmuje się sprawą, na odpowiedź czekamy.

Aktualizacja: Policja poinformowała Tychy24.net, że: „na podstawie wskazanego filmiku zostały zlecone do prowadzenia czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie”.

Reklama