Stadion Miejski w Tychach / fot. Tychy24.net

Dzisiaj mamy wyjątkowo deszczową niedzielę i niestety lista planowanych wydarzeń nie jest specjalnie długa – na chętnych czekają mecze i występ w teatrze. 

8.30 – 16.00 Mistrzostwa Polski Południowej w piłce nożnej sześcioosobowej

Miejsce: Tychy, boiska piłkarskie „Orlik”:
Ul. Borowa 123 (faza grupowa+pucharowa)
Ul. Wejchertów 20 (faza grupowa)

Reklama

Po zebraniu sześcioosobowej drużyny (maksymalnie 9 osób z zawodnikami rezerwowymi) wystarczy zgłosić ją do 20 sierpnia. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym mistrzostwapolskipoludniowej@gmail.com lub pod numerem telefonu +48 724 130 603.

Organizatorzy zapewniają sędziów i opiekę medyczną. Gwarantują wyjątkowe nagrody dla najlepszych drużyn, napoje, posiłek oraz znakomitą zabawę połączoną z rywalizacją o miano najlepszej drużyny Polski Południowej.

15.00- 17.00 II Wielki Mecz Charytawny Giganci dla Świetlikowa na Stadionie Miejskim Tychy

Prezydent Miasta Tychy i Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo zapraszają na wyjątkowe wydarzenie! 8 września odbędzie się II wielki mecz charytatywny Giganci dla Świetlikowa! Na wspaniałej murawie znani i lubiani artyści estrady i szklanego ekranu, gwiazdy sportu oraz Przyjaciele Fundacji, zagrają aby wesprzeć zbiórkę funduszy na zakup działku pod budowę stacjonarnego hospicjum tylko dla dzieci.

17.00 -18.40 Kalina® – Monodram muzyczny Anny Mierzwy – Teatr Mały

MONODRAM MUZYCZNY ANNY MIERZWY w wykonaniu Teatru Nowego w Poznaniu w ramach TEATRu KONESERA

Reklama