Samochód policyjny / fot. Tychy24.net

„Nieznani pracownicy ochrony” mieli pobić w lokalu w Tychach mężczyznę. Komenda Miejska Policji w Tychach poinformowała o pobiciu, do którego doszło na al. Jana Pawła II. Sprawa jest wyjaśniania. 

Chodzi o jeden z lokali znajdujących się na al. Jana Pawła II. Choć mundurowi nie chcą dokładnie powiedzieć, o który. Informacja z policji jest o tyle ciekawa, że wskazano w niej potencjalnych sprawców zdarzenie z 19 września.

„W lokalu  nieznani pracownicy ochrony pobili mężczyznę  lat 34 (zam. w Tychach) powodując obrażenia twarzy” – poinformowała tyska policja. Jak wytłumaczyła nam Barbara Kołodziejczyk, rzecznik komendy miejskiej, ze względu na dobro postępowania policja nie udziela dalszych szczegółów.

Reklama

„Policjanci przyjęli zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa pobicia. W związku z tym policjanci będą właśnie ustalać szczegóły i weryfikować informacje jak również zbierać materiał dowodowy i przesłuchiwać świadków” – poinformowała Tychy24.net, Barbara Kołodziejczyk. „Nie udzielamy informacji dotyczących treści zawiadomienia” – dodała.

Reklama