Poszukiwani / fot. Policja

Po kradzieżach w sklepie tyska policja szuka sprawców. Nagrywały kamery i nagrania nie są złej jakości, co oznacza, że jest szansa na identyfikację osób, które: „mogą mieć istotne informacje w sprawie”. Policja nie mówi jednoznacznie, że to sprawcy.

30 marca w sklepie przy ulicy Kopernika dokonano kradzieży elektronarzędzi. Wartość mienia to 700 zł.

W toku postępowania poszukiwani są trzej mężczyźni:

Reklama

Rysopis: I- mężczyzna w wieku ok. 20 lat, ok 170cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, ubrany w ciemną bluzę z kapturem, spodnie ciemne dżinsowe typu joggery i ciemne obuwie sportowe.

II- mężczyzna w wieku ok. 20 lat, ok 175cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy jasne krótkie, ubrany w niebieską kurtkę z kapturem, szare spodnie dresowe i ciemne obuwie sportowe. Posiada tatuaż na szyi po prawej stronie o treści B.B.B.

III- mężczyzna w wieku ok. 20 lat, ok 180cm wzrostu, krótkie ciemne włosy, szczupłej budowy ciała, ubrany w ciemną bluzę z białym napisem i grafiką na wysokości klatki piersiowej z przodu „FEARLESS!”, jasne spodnie dżinsowe i ciemne obuwie sportowe.

To jednak nie jedyna kradzież w tym sklepie, o które informuje policja. Również 30 marca nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch szlifierek kątowych o łącznej wartości niespełna 900 złotych.

Poniżej zdjęcie i rysopis mężczyzny, który może posiadać istotne informacje w sprawie.

Rysopis mężczyzny: Mężczyzna w wieku ok. 20 lat, ok 175cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, ubrany w szarą bluzę z kapturem z czerwonymi i niebieskimi elementami, ciemne spodnie dresowe, ciemne obuwie sportowe.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama