Po kradzieży dwóch rowerów na osiedlu „N” tyska policja publikuje wizerunek poszukiwanych (zdjęcia)
Po kradzieży dwóch rowerów na osiedlu „N” tyska policja publikuje wizerunek poszukiwanych mężczyzn. Uchwyciły ich kamery monitoringu. Jak podkreślają mundurowi: „mogą posiadać istotne informacje w sprawie”.
Do kradzieży na ulicach Nałkowskiej 9 i 11 doszło w nocy z 1 na 2 czerwca 2019 roku.
– Nieznani sprawcy dokonali kradzieży dwóch rowerów. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości mężczyzn prezentowanych na zdjęciach – informuje tyska policja.
1 – Mężczyzna w wieku około 25-30 lat, szczupłej budowy ciała, na głowie czapka z daszkiem, ubrany w kurtkę koloru niebieskiego z granatowa częścią na klatce piersiowej, ciemne spodnie i buty,
2 – Mężczyzna w wieku około 20 lat niskiego wzrostu, szczupły, włosy krótkie, wysokie czoło, ubrany w bluzę z dużym napisem i logo „Atari”, miał rękawiczki,
3 – Mężczyzna w wieku około 20 lat szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ubrany w ciemną kurtkę z kapturem, rękawiczki, ma plecak
Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.




