Potrącenie na al. Niepodległości / fot. Tychy24.net

Po śmiertelnym wypadku w Tychach, szukają świadków. W szczególności kierowcy Suzuki. Chodzi o wypadek z lipca na al. Niepodległości. Kierowca Audi A4 potrącił wtedy rowerzystę. Starszy mężczyzna zmarł.

Zdarzenie miało miejsce 9 lipca.

„Niestety w wyniku odniesionych obrażeń poszkodowany zmarł w szpitalu kilka dni po zdarzeniu. Policjanci proszą świadków tego wypadku, w tym również osoby, które mogłyby zarejestrować zdarzenie przy użyciu kamery samochodowej, by kontaktowały się z policjantami. Śledczy w szczególności proszą, by zgłosił się mężczyzna, który poruszał się samochodem marki Suzuki i zasygnalizował przejeżdżającym policjantom, że ktoś potrzebuje pomocy, bo doszło do wypadku. Mężczyzna ten może posiadać istotne dla śledztwa informacje” – przekazała Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Wszystkich świadków zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl