Poszukiwani kobieta i mężczyzna / fot. Policja

Napad z nożem na dwóch nastolatków w Tychach, którzy czekali na pociąg na stacji Tychy-Bielska. 14-letnim chłopcom nic się nie stało, ale ukradziono im telefony komórkowe. Świadkowie proszeni są o kontakt z tyską policją, która opublikowała również wizerunek poszukiwanych osób – kobiety i mężczyzny.

Do zdarzenia doszło 4 sierpnia. – Sprawcy stosując groźbę użycia noża ukradli 14-latkom telefony. Chłopcy nie doznali żadnych obrażeń – informuje tyska policja.

W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny oraz kobiety, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. Wizerunek publikowany jest na stronie internetowej za zgodą prokuratora.

Reklama

Rysopis:

– Mężczyzna w wieku około 20 lat, wzrost 180 cm, szczupły, włosy krótkie ciemne czesane „na jeża”, jasna karnacja, ubrany w koszulkę z krótkim rękawem, krótkie spodenki, charakterystyczne sportowe buty koloru pomarańczowego, na pasie miał saszetkę.

– Kobieta w wieku około 20 lat, wzrostu 170 cm, włosy ciemny blond spięte w kucyk, jasna karnacja, sylwetki zaokrąglonej, ubrana w ciemną kurtkę letnią, spodnie dresowe granatowe, buty ciemne, na pasie saszetka.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-280, 32 32-56-200 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama