Usunięty baner sex shopu przy ulicy Grota Roweckiego / fot. Tychy24.net

Reklama sex shopu zniknęła z centrum Tychów, znajdowała się przy nasypie kolejowym na terenie będącym własnością PKP PLK. To teren, który od niedawna nosi nazwę skweru Marii i Lecha Kaczyńskich. Jak informowało kilka dni temu Tychy24.net reklama zostanie usunięta i tak się stało.

To właśnie PKP PLK po naszym pytaniu o to, kto wydał zgodę na umieszczenie reklamy na tym terenie zagroziło, że usunie reklamę przy pomocy policji. – To jest samowola – powiedział nam rzecznik PLK Jacek Karnicki. Choć do interwencji PKP jeszcze nie doszło, to właściciel nośnika reklamowego sam usunął go z terenu. Powód był bardzo prozaiczny, skończył się czas emisji reklamy.

Od właściciela nośnika reklamowego dowiedzieliśmy się, że podobna reklama nie pojawi się już w tym miejscu.

Reklama

Sex shop rozsławił skwer

Od stycznia teren, na którym znajdowała sie reklama sex shopu nosi imię Marii i Lecha Kaczyńskich. Co ciekawe, tyszanie w większości dowiadywali się, że takowy skwer istnieje dopiero, gdy ustawiono tam kontrowersyjną reklamę.

Właściciel nośnika, na którym zamontowano reklamę sex shopu – jak zaznacza – dowiedział się dopiero od nas, że takowa reklama znajduje się na skwerze upamiętniającym tragicznie zmarłą parę prezydencką.

Reklama