Rozbój w sklepie w Tychach. Policja szuka sprawców kradzieży artykułów chemicznych. Kamery monitoringu nagrały osoby, które mogą mieć istotne informacje w sprawie. Napastnicy grozili śmiercią sprzedającej w sklepie.

Do kradzieży rozbójniczej doszło na początku stycznia w sklepie przy al. Bielskiej w Tychach. Skradziono artykułów chemicznych za około 133 zł. W kierunku sprzedającej posypały się groźby pozbawienia życia. Policja szuka dwóch mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje w sprawie.

Rysopis mężczyzn:

  1. Mężczyzny w wieku około 30 lat, włosy krótkie ciemne, szczupłej budowy ciała, ubrany w spodnie oraz kurtkę koloru ciemnego i bluzę z kapturem koloru żółtego, przez prawe ramię miał przewieszony plecak.
  2. Mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru szarego, spodnie długie koloru ciemnego, czapkę z daszkiem koloru niebieskiego.

Osoby które rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1280 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e mail kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama
Reklama