Zaginiony / fot. Policja

Tyska policja poszukuje zaginionego 60-latka, to obywatel Włoch, który mieszka w naszym mieście. Varotto Piergiorgio ostatnio był widziany, gdy wychodził ze swojego mieszkania.

Zaginiony po raz ostatni był widziany w niedzielę 16 grudnia. – Około godziny 7.40 wyszedł z mieszkania mieszczącego się w Tychach przy al. Bielskiej i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał żadnego kontaktu. Mężczyzna może mieć problemy z posługiwaniem się lub ze zrozumieniem języka polskiego – informuje tyska policja.

Rysopis zgodny z komunikatem policji: Wiek z wyglądu 60 lat, wzrost 176 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie ciemny blond, oczy ciemne, uszy małe przylegające, nos normalny, uzębienie: proteza niepełna góra i dół.

Reklama

Ubrany: czapka materiałowa koloru beżowego, kurtka z kapturem zimowa koloru ciemny granat, polar niebieski zapinany 30cm od góry, spodnie typu moro koloru zielonego, buty zimowe koloru piaskowego sięgające powyżej kostek, czarne rękawiczki skórzane.

Znaki szczególne: Blizna po przepuklinie po lewej stronie brzucha poniżej pępka.

Policja prosi wszystkich, którzy wiedzą coś na temat zaginionego o kontakt z mundurowymi z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach 32 3256 386 lub 32 3256 200, 32 3256 255, albo bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997.

Reklama