Poszukiwana kobieta / fot. Policja

Tyska policja szuka kobiety. Nagrały ją kamery i zdaniem policjantów może posiadać informacje na temat kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. 

„Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży perfum w sklepach mieszczącym się przy ulicy Armii Krajowej w Tychach” – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji. „Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek kobiety, która może mieć związek ze zdarzeniem” – dodaje. 

Rysopis: Kobieta około 30-40 lat, włosy koloru ciemnego długości do ramion, założone okulary, ubrana w różową podkoszulkę, pomarańczową marynarkę, spodnie koloru niebieskiego, obuwie sportowe koloru białego.

Reklama

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama