Finał WOŚP w Tychach

W niedzielę finał WOŚP w Tychach. Dzisiaj koncert w pubie Underground (ryneczek na osiedlu K). Początek zabawy o godzinie 18.00. 

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się całej Polsce w niedzielę. Również w Tychach. Dzisiaj natomiast jeszcze organizatorzy zaplanowali koncert w pubie Underground. O godzinie 18.00 wystąpią: 032, Cukier, Moleskin, Warhlack, Holyguns i GalHan. W przerwach między koncertami  zaplanowano licytacje.

Finał na Placu Baczyńskiego

W niedzielę, 12 stycznia na Placu Baczyńskiego odbędzie się tyski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od godziny 11.00 do 23.00 zaplanowano szereg atrakcji: m.in. będzie można obejrzeć samochody terenowe, zabytkowe pojazdy udostępnione przez Tyski Ruch Klasyków.

Reklama

Na placu stanie także basen, w którym morsować będą mogli amatorzy lodowatych kąpieli. Będzie można wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych i zabawie sensorycznej, a także zarejestrować się w bazie dawców szpiku.

Tydzień później, 18 stycznia o 16.30 na Stadionie Zimowym odbędzie się tradycyjna już impreza „Hokej z gwiazdami”. W tym roku hokejowa reprezentacja Artystów Polskich zmierzy się z drużyną telewizji TVN i ich przyjaciółmi. Nie zabraknie znanych twarzy ze świata telewizji, kabaretu i muzyki.

Reklama