W sobotę odbędzie się Tyski Nocny Rajd Rowerowy na Dzień Dziecka. Jak poinformował Michał Kasperczyk, radny miejski i oficer rowerowy – wyprawa rozpoczyna się o godzinie 21.00. W sumie miłośnicy jednośladów będą mieli do pokonania 14 km. 

Zbiórka uczestników o godz. 20:30 Tychy – Park Suble na parkingu przy Parafii Św. Jadwigi Śląskiej. Wyjazd na trasę uwaga już o godz. 21:00. 

„Wspólnie na rowerach będziemy odkrywać uroki nocnego miasta, zanurzając się w magię wieczornej przejażdżki pięknymi lasami otaczającymi nasze miasto. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym kolarzem czy początkującym entuzjastą, czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami. Przypominamy o obowiązkowym posiadaniu oświetlenia roweru, warto również pomyśleć o kasku. Wszak chodzi o nasze bezpieczeństwo!” – czytamy w komunikacie organizatorów. 

Reklama

Trasa rajdu przebiegać będzie ulicami miasta oraz terenami leśnymi. Poziom rajdu: łatwy. Trasa wynosi: ok. 14 km. Zakończenie rajdu i ognisko zaplanowane przy klasztorze Parafia św. Franciszka i św. Klary w Tychach 

Zaopatrzenie w kiełbaski i napoje jest we własnym zakresie uczestników.

Reklama