Wiadomo kiedy najwcześniej ruszy Wodny Plac Zabaw na Paprocanach

Wodny Plac Zabaw w Tychach / fot. MOSiR Tychy
Zamów swój materiał sponsorowany na Tychy24.net. Pokaż swoją firmę

Wiadomo kiedy najwcześniej ruszy Wodny Plac Zabaw na Paprocanach. Obiekt zazwyczaj był uruchamiane na początku czerwca. W tym roku z powodu pandemii miasto jeszcze obiektu nie uruchomiło, ale to się zmieni.

Z informacji, które przekazała nam Ewa Grudniok, rzecznik tyskiego magistratu wynika, że najwcześniej obiekt zostanie uruchomiony w sierpniu. Obecnie nie wiadomo dokładnie, o który dzień chodzi.

Aktualnie trwają prace remontowe na obiekcie w tyskich Paprocanach, chodzi o wymianę podłoża Wodnego Placu Zabaw.

Wiadomo, że od dzisiaj rusza Wodny Pak Tychy przy ulicy Sikorskiego oraz basen przy ulicy Edukacji. Obiekty będą działały w odpowiednim reżimie sanitarnym.

 

Czytaj również:  Miasto wyda blisko 3,4 mln zł na wakacyjne remonty w tyskich szkołach i przedszkolach
Total
0
Shares
Podobne wiadomości