Transport medyczny ze szpitala w Tychach / fot. Tychy24.net

Wzrosła liczba chorych na COVID-19 w Tychach, mamy też więcej ozdrowieńców. Na szczęście nie zmieniła się liczba osób, które zmarły w wyniku zakażenia.

Obecnie mamy 6 osób chorych, a dwie pokonały chorobę – podał tyski sanepid. 27 mieszkańców Tychów znajduje się w kwarantannie domowej. 1 osoba jest hospitalizowana w związku z podejrzeniem COVID-19.

Reklama

W niedzielę potwierdzono kolejne 33 przypadki – w tym mieszkańca Tychów w średnim wieku. Poniżej informacja przekazana przez służby wojewody odnośnie nowych stwierdzonych przypadków COVID-19.

W dobrym stanie zdrowia, w izolacji w swoim domu są: nastolatek z Bielska-Białej, 3 mieszkańców powiatu lublinieckiego (nastolatek, kilkuletnie dziecko i młody mężczyzna), 4 mieszkańców Sosnowca (2 kobiety w sile wieku, 2 mężczyzn – starszy i w sile wieku), mieszkanka powiatu myszkowskiego w sile wieku, 2 mieszkańców Częstochowy (wiekowy mieszkaniec oraz w średnim wieku), 2 mieszkańców Mysłowic (młoda kobieta i mężczyzna), mieszkanka Dąbrowy Górniczej w średnim wieku, mieszkaniec Żywca w średnim wieku, mieszkanka Tychów w średnim wieku, starszy mieszkaniec Zabrza, mężczyzna w sile wieku z Katowic, młody mieszkaniec powiatu tarnogórskiego oraz mieszkaniec powiatu lublinieckiego w sile wieku.

W regionie mamy 879 osób ze stwierdzonym wynikiem dodatnim (dane na wczoraj). Ozdrowieńców mamy 39 i 47 zgonów. Hospitalizowanych na śląsku jest 229 pacjentów.

Reklama