Ktoś ukradł ze sklepu w Tychach gotówkę, alkohol i bilety autobusowe. Policja szuka sprawcy i publikuje wizerunek osoby, która może mieć istotne informacje w sprawie. W sumie chodzi o mienie wartości około 6 tys. zł.

Do kradzieży doszło 13 marca w sklepie przy ulicy Stoczniowców.

– Nieznany sprawca przy użyciu łomu dokonał wyłamania drzwi, a następnie dostał się do wnętrza sklepu, skąd zabrał w celu przywłaszczenia gotówkę, bilety autobusowe oraz alkohol o łącznej wartości ponad 6 tys. zł – informuje tyska policja. – W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny mogącego posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informację – dodają mundurowi.

Reklama

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30lat, wzrostu około 176 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany w czarną zimową czapkę, na twarzy miał chustę, która częściowo zakrywa jego usta i nos, czarną zimową kurtkę z kapturem, z której wystawał niebieski kaptur, prawdopodobnie bluzy, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, szare buty.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.