/ fot. Policja

Szukają kobiety w związku z płaceniem zgubioną kartą w Tychach. Tyska policja prowadzi postępowanie przygotowawcze w związku z włamaniem na rachunek bankowy. Chodzi o transakcje zbliżeniowe, których dokonywała nieustalona do tej pory osoba.

Zdarzenie miało miejsce 2 stycznia w sklepie przy ulicy Moniuszki. Zakupów dokonywano zgubioną kartą płatniczą.

– Przy użyciu zagubionej karty płatniczej dokonała transakcji zbliżeniowej na kwotę 14,50 zł. oraz w tym samym dniu w innym sklepie przy użyciu tej samej karty płatniczej dokonała transakcji zbliżeniowej na kwotę 13,50 zł. W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zapis monitoringu, na którym została zarejestrowana nieustalona kobieta, która może mieć istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tej kobiety – informuje tyska policja.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Aktualizacja: Poszukiwana kobieta sama zgłosiła się na komendę.

Komentarze

Reklama