Poszukiwana / fot. Policja

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży dwóch kluczy udarowych „DTW 300Z”. Do incydentów doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej w Tychach, odpowiednio 31 maja i 6 czerwca 2024 roku. Łączna wartość skradzionego mienia wynosi blisko 2400 złotych.

W toku postępowania zabezpieczono zapis monitoringu, na którym zarejestrowano wizerunek kobiety mogącej mieć związek z kradzieżami. Za zgodą prokuratora publikujemy jej wizerunek i prosimy o wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości.

Rysopis: kobieta w wieku około 25-30 lat, krótkie czarne włosy, ubrana w szare spodnie dresowe, ciemną bluzę dresową, z zieloną torebką przewieszoną przez ramię.

Reklama

Osoby, które mają informacje na temat kradzieży lub rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy, aleja Bielska 46, pod numerem telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama