Zamknięte przejście dla pieszych na al. Jana Pawła II / fot. Tychy24.net

Gorzkie słowa pod adresem tyskich urzędników. Zamknęli przejście dla pieszych. Przejście z al. Jana Pawła II na ulicę Grota-Roweckiego będzie zamknięte przez kilka tygodni, wynika z informacji przekazanych przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach. Jeden z mieszkańców nie szczędzi gorzkich słów pod adresem urzędników. 

Kilka dni temu zamknięto przejście dla pieszych na wysokości Hotelu Tychy na al. Jana Pawła II. W sprawie do Tychy24.net zwrócił się jeden z mieszkańców, którego tylko część wypowiedzi możemy zacytować. Reszta przekazu była formułowana wyjątkowo nie parlamentarnym językiem. 

„Jak przez dwa lata była zamknięta Grota-Roweckiego, w wakacje był spokój, to nie robili barany chodnika, gdzie można to było zrobić szybko i bezboleśnie. To teraz jak się rok szkolny rozpoczął i kupa ludzi wróciła to oni roz*** chodniki przy rondzie” – zwrócił się do nas mieszkaniec, przy okazji surowo opisywał miejskich decydentów porównując ich po raz kolejny do zwierząt typu „barany”. 

Reklama
Zamknięte przejście dla pieszych na al. Jana Pawła II / fot. Tychy24.net

Faktycznie przejście dla pieszych prowadzące z ulicy Dmowskiego/al. Jana Pawła II na ulicę Grota-Roweckiego zostało wyłączone z ruchu. Prace potrwają tam kilka tygodni. To kolejny etap robót przy chodniku i drodze rowerowej, która trwa na al. Jana Pawła II od al. Bielskiej. Możliwe, że prace zakończą się nieco szybciej niż za te 3-4 tygodnie, wszystko zależy od wykonawcy, przekazała nam Agnieszka Kijas z Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach.