Mamy dla Was podwójne zaproszenie do Cyrku na wodzie Waterland! Wydarzenie to odbędzie się od 3 do 12 listopada w Namiocie Cyrkowym Waterland w Parku Śląskim w Chorzowie. 

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! Zobaczycie trzymające w napięciu numery akrobatyczne, oryginalne stroje oraz najnowocześniejszą technologię fontanny, baseny czy efekty świetlne i dźwiękowe, które przeniosą Was w niezwykły świat fantazji.

Bilety do nabycia na stronie biletyna.pl oraz w kasie Cyrku (w dniu widowiska kasa czynna od godz. 10:00)! Dzieci do 3 roku życia nie musza mieć biletu (zajmują miejsca na kolanach rodziców).

Reklama

Waterland wraca do Polski! Pod wodą, na wodzie, na lądzie i w powietrzu czeka na Państwa niezapomniane widowisko Waterland! 

To przepiękny wodospad emocji, do którego będziecie mogli się zanurzyć!
Efektywne show zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych! To trzymające w napięciu numery akrobatyczne, oryginalne stroje oraz najnowocześniejsza technologia: fontanny, baseny czy efekty świetlne i dźwiękowe, które przeniosą Was w niezwykły świat fantazji. Jedyna w swoim rodzaju SCENA, na której arena cyrkowa zamienia się w taflę wody, a tysiące podświetlanych fontann unosi tony wody, przekształcając ją w bajkowy deszcz, zanurzając artystów i publiczność w niesamowitą atmosferę. To wszystko zapiera dech w piersiach nie tylko dzieciom, lecz również dorosłym! Tutaj przywitają Państwa urocze rusałki i meduzy.

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

Spotkacie wesołych klaunów i zuchwałych piratów, a także zostaniecie świadkami narodzin cudu w iluzji na magicznej wyspie Waterland. Mieszkańcy podwodnego królestwa, którzy potrafią kontrolować żywioł zarówno wody, jak i ognia, podbijają serca swoimi niezapomnianymi sztuczkami, a gwiazdy odbijające się w wodzie opowiedzą Państwu niesamowitą historię miłosną między niebem a ziemią! A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO!AQUA-ballet i Show-ballet zawładną Waszą wyobraźnią! Przybywajcie, delektujcie się i dajcie się zaskoczyć! Waterland na Was czeka! PODARUJCIE swojemu dziecku prawdziwą bajkę

Konkurs trwa od dziś 30.10.2023 (poniedziałek) do 01.11.2023 (środa) do godziny 19:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaką nazwę nosi wydarzenie?, oraz udostępni post na swojej tablicy”.

Zwycięzcę ogłosimy w środę na naszym fanpage’u.

Reklama