Revital Fitness & Gym mieści się w Tychach przy ulicy Uczniowskiej 7. Jeżeli macie ochotę zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie, to idealne miejsce dla was. Tym razem mamy do wygrania godzinny trening personalny pod okiem trenerów: Magdy lub Michała – do wyboru. Zwycięzca będzie mógł na trening zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

Revital Fitness & Gym posiada profesjonalną kadrę instruktorską, która jest niezmienna od dekady, do tego 200m2 sali fitness, na której odbywają się m.in. Zumba Fitness, Strong by Zumba, Zdrowy kręgosłup, tabata, trening funkcjonalny, czy zajęcia 60 plus.

Siłownia mieści się na powierzchni 400m2. Składa się ze strefy funkcjonalnej z bramą do trx, strefy cardio oraz strefy wolnych ciężarów. Na siłowni pracują profesjonalni trenerzy, którzy pomogą Ci zapoznać się ze światem fit.

Reklama

Dla naszych użytkowników mamy do wygania godzinny trening pod okiem doświadczonej kadry – trenera Michała lub trenerki Magdy.

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba na jednym z naszych profili Facebookowych (np. Tych24.net/Dzieje się w Tychach) w komentarzu pod tym postem, odpowiedzieć na następujące pytanie: „Podaj imię przynajmniej jednego trenera/ki z Revital Fitness & Gym”.

Zwycięzcę wybierzemy w środę 16 października po godzinie 20.00 na naszym profilu Facebookowym. Wtedy też poinformujemy jak odebrać nagrodę.

Reklama